Náš príbeh

Po šiestich rokoch skúseností s predajom makeupu sa naša spoločnosť The Revolution Company rozhodla rozšíriť svoju ponuku aj benefity. Chceli sme zákazníkom uľahčiť prístup k výrobkom menej dostupných kozmetických brandov a zároveň z celého procesu nákupu urobiť zábavu.

Práve tak vznikol nový
e-shop XO BEAUTY.

Náš príbeh
Náš príbeh

Ten predstavuje cenovo aj štýlovo pestrú ponuku beauty produktov, ktorá každému umožní nájsť ten správny spôsob, ako vyjadriť svoje ja. Bez ohľadu na vek, pohlavie, povahu, odvahu či vzhľad. Sme tu pre každého z vás. Aj pre teba. S hlavným cieľom: pomôcť ti cítiť sa dobre.

Berieme ohľad na prírodu, a preto používame ako výplň zásielok kartofix, ktorý si sami vyrábame z krabíc, v ktorých chodí tovar od dodávateľov. Téma ohľaduplnosti a zodpovednosti sa v XO BEAUTY odráža aj vo výbere značiek, ktorých produkty si od nás môžete objednať. Všetky sú cruelty free. To znamená, že svoje výrobky netestujú na zvieratách.

V čom je ale e-shop XO BEAUTY naozaj výnimočný? Špeciálnym darčekovým programom XO BEAUTY Stars. Ten ťa odmení za každý nákup plnohodnotným darčekom podľa tvojho výberu. Zabudni na zložité zbieranie bodov a prečítaj si tu viac o XO BEAUTY Stars. Radosť teraz rozdávame v 4 krajinách – Českej republike, na Slovensku, v Rumunsku a na Ukrajine. Pre každú z týchto krajín je okrem základných služieb k dispozícii aj zákaznícka linka s rodeným hovorcom.

Týmto popisom to ale nekončí. Naďalej pracujeme na rozšírení portfólia značiek a dopĺňame e-shop ďalšími produktmi, ktoré ti pomôžu cítiť sa dobre. Aj preto teraz v našej ponuke nájdeš tiež vonné sviečky. Vôňa totiž k pohode, relaxu a kozmetickým rituálom skrátka patrí. Teš sa teda na rozšírenie existujúceho sortimentu a ďalšiu zábavu s XO BEAUTY.

We are XO.
LOOK GOOD. FEEL GOOD.

Instagram #xobeauty

Sleduj nás na Instagrame a neprídeš o žiadne novinky, akcie a exkluzívne ponuky.

@xobeauty_sk